Dominika Morańska

Mukowiscydoza - wyścig który musimy wygrać

Możesz wesprzeć nasz wyścig wpłacając darowiznę na:
Fundacja Matio
Alior Bank S.A
55 2490 0005 0000 4530 7261 9403
z dopiskiem: Dla Dominiki Morańskiej

Przeszczep – wyścig który musimy wygrać !!!

24.05.2017 nastąpiło to, na co czekaliśmy z utęsknieniem bojąc się tego jednocześnie. W trakcie 10h operacji przeszczepiono Misi wątrobę od niespokrewnionego Dawcy. Żadnymi słowami nie da się wyrazić naszej wdzięczności dla Dawcy i jego rodziny. Dzięki Wam nasza córka dostała szansę na nowe życie. Dziękujemy.

Samo przeszczepienie Dominika zniosła bardzo dobrze. Wyniki wątrobowe są jak na 5 dobę naprawdę świetne, niestety pojawiły się problemy ze strony układu oddechowego. Po obniżeniu odporności lekami immunosupresyjnymi wszystkie bakterie w płucach Misi zaczęły szaleć. Zalegający śluz uniemożliwia samodzielne oddychanie. Mała jest odsysana, bierze masę antybiotyków aby tym razem wygrać walkę która toczy się w płucach.

Niestety mukowiscydoza to podstępna choroba i nigdy nie wiadomo z której strony zaatakuje. Płuca i wątroba to dwa najbardziej narażone organy, które są przez nią dotkliwie atakowane.

Potrzebujemy Waszej pomocy aby zadbać o nową wątrobę Misi ale także zrobić wszystko aby płuca się nie poddały i pozwoliły małej oddychać. Prosimy o wsparcie naszej zbiórki na siepomaga

‌https://www.siepomaga.pl/lekidladominiki

 

1 Comment

  1. Kochana Dominisiu
    Od długiego czasu zaglądam na Twoją stroną i z podziwem patrzę jak walczysz i dzielnie się trzymasz. Jesteś piękną i mądrą dziewczynką. Twoi Rodzice naprawdę mają powód do dumy a Ty masz wielkie szczęście, że masz takich wspaniałych Rodziców. Jesteście cudowną rodziną. Walcz mała dziewczynko, bo przed Tobą jeszcze wiele pięknych dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

*

Dominika Morańska | ZALOGUJ SIĘ

Wykonanie SERWIS mukowiscydoza Do góry ↑

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności.