Strona główna · O stronie

O stronie

Strona powstała w 1998 roku jako prywatna jednoosobowa inicjatywa. Wykonawcą, administratorem strony jest Rafał Siemiński, 37 letni chory na mukowiscydozę...

Tworząc tę stronę chciałbym pomóc wszystkim stającym w tym trudnym okresie, kiedy po raz pierwszy po postawieniu diagnozy zetkną się z tajemniczym pojęciem - mukowiscydoza.

Znajdą tu państwo informacje o sposobie rozpoznawania choroby, rehabilitacji, fizjoterapii, najnowszych osiągnięciach naukowych, aktualizowane dane o stowarzyszeniach, fundacjach i literaturze fachowej.

Z początku witryna była zamieszczona na darmowym serwerze, jednak gdy z czasem odwiedzalność rosła i przybywało materiałów, generowany ruch był za duży i w 2001 roku strona została przeniesiona na komercyjny, płatny serwer oraz wykupiona domena muko.med.pl a obecnie muko.pl - utrzymywane przeze mnie prywatnie.

Materiały medyczne znajdujące się na tych stronach zostały zaczerpnięte z Biuletynu "Mukowiscydoza" wydawanego przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą w Rabce oraz z Biuletynu "MATIO" - wydawanego przez MATIO Fundację Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące SERWISu mukowiscydoza, zamieszczonych materiałów lub chciałbyś mi przekazać informacje napisz do mnie.

UWAGA!

Wpisy reklamowe, linki do programów partnerskich oraz nakłaniające do rejestracji, zamieszczone bez zgody będą kasowane przez administratorów SERWISu mukowiscydoza.